0212 853 7278 - info@beylikduzuvet.com
KLİNİĞİMİZ
Hakkımızda

Beylikdüzü Veteriner Kliniği

2014 yılında Veteriner Hekim Alican ÇELİK tarafında kurulan Beylikdüzü Veteriner Kliniği, kuruluşundan bugüne kadar gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla küçük dostlarımıza yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve hayvan sevgisini esas alarak faaliyet gösteren kliniğimiz bünyesinde, hemogram (genel kan sayımı), biyokimya analiz cihazı, bilgisayarlı röntgen (CR), video otoscope, yoğun bakım ünitesi ve serum infüzyon pompası gibi teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır.

Küçük dostlarımızın sağlığına kavuşabilmesi için gerekli bilimsel ve teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve Beylikdüzü Veteriner Kliniği olarak mevcut yenilikleri küçük dostlarınızın hizmetine sunmak için ciddi bir çaba sarf ediyoruz.

Kliniğimiz bünyesinde küçük dostlarımızın tedavisinin yanısıra onların ihtiyaç duyduğu petshop ürünlerini ve mama çeşitlerini bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Siz değerli evcil hayvan sahiplerine ve küçük dostlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için sizden gelen öneri ve şikayetleri önemsiyor ve bu konularda gelen geri bildirimleri dikkate alıyoruz.

Sevgili Hayvanseverler...

Evcil hayvanınız türü ne olursa olsun merak ettiğiniz konularda telefon yada mail yoluyla bizden bilgi alabilirsiniz.

Dosyalar

Veteriner Hekim Andı
Veteriner Hekim Andı tam metnini indirebilirsiniz.

Hayvan Hakları Bildirgesi
Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu İdari Para Cezaları
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 28 inci Maddesindeki idari para cezalarının 2017 yılında uygulanacak miktarlarının tam metnini indirebilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ
Güzelyurt Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mor Menekşe Sit. A1 Blok No:4 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE
0212 853 7278 - info@beylikduzuvet.com