0212 853 72 78 - info@beylikduzuvet.com
KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ 2014 yılında Veteriner Hekim Alican ÇELİK tarafında kurulan Beylikdüzü Veteriner Kliniği, kuruluşundan bugüne kadar gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla küçük dostlarımıza yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve hayvan sevgisini esas alarak faaliyet gösteren kliniğimiz bünyesinde, hemogram (genel kan sayımı), biyokimya analiz cihazı, bilgisayarlı röntgen (CR), video otoscope, yoğun bakım ünitesi ve serum infüzyon pompası gibi teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır. Küçük dostlarımızın sağlığına kavuşabilmesi için gerekli bilimsel ve teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve Beylikdüzü Veteriner Kliniği olarak mevcut yenilikleri küçük dostlarınızın hizmetine sunmak için ciddi bir çaba sarf ediyoruz. Kliniğimiz bünyesinde küçük dostlarımızın tedavisinin yanısıra onların ihtiyaç duyduğu petshop ürünlerini ve mama çeşitlerini bulundurmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli evcil hayvan sahiplerine ve küçük dostlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için sizden gelen öneri ve şikayetleri önemsiyor ve bu konularda gelen geri bildirimleri dikkate alıyoruz. Sevgili Hayvanseverler... Evcil hayvanınız türü ne olursa olsun merak ettiğiniz konularda telefon yada mail yoluyla bizden bilgi alabilirsiniz.

Dosyalar

Veteriner Hekim Andı Veteriner Hekim Andı tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu İdari Para Cezaları 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 28 inci Maddesindeki idari para cezalarının 2017 yılında uygulanacak miktarlarının tam metnini indirebilirsiniz.
BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ Güzelyurt Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mor Menekşe Sit. A1 Blok No:4 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE Tel : 0212 853 72 78 Faks: 0212 853 72 78 Gsm: 0552 853 72 78 E-posta: info@beylikduzuvet.com Web: www.beylikduzuvet.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın