0212 853 72 78 - info@beylikduzuvet.com
Muayene

Muayene

Beylikdüzü Veteriner Kliniği bünyesinde, kedi ve köpeklerin muayeneleri yapılmaktadır. Kliniğimiz bünyesinde muayenenin yanısıra check up hizmeti de verilmektedir. Beylikdüzü Veteriner Kliniği olarak, küçük dostlarınıza düzenli olarak check up yaptırmanızı öneririz.
Beylikdüzü Veteriner Kliniği bünyesinde, kedi ve köpeklerin muayeneleri yapılmaktadır. Kliniğimiz bünyesinde muayenenin yanısıra check up hizmeti de verilmektedir. Beylikdüzü Veteriner Kliniği olarak, küçük dostlarınıza düzenli olarak check up yaptırmanızı öneririz. Check up küçük dostlarımızı etkileyen bir çok hastalığın erken dönemde saptama amacıyla yapılır. Erken teşhis ve tedavi ile her evcil hayvanın yaşam kalitesi ve ömrü artacaktır.
BEYLİKDÜZÜ VETERİNER KLİNİĞİ Güzelyurt Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mor Menekşe Sit. A1 Blok No:4 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE Tel : 0212 853 72 78 Faks: 0212 853 72 78 Gsm: 0552 853 72 78 E-posta: info@beylikduzuvet.com Web: www.beylikduzuvet.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Muayene
Bizi Arayın